Wittur mapka 1200x980px 2

Kontakt

Wittur sp. z o.o.

WEA Manager: Robert Wójcik

Regional office / Biuro regionalne:
place ul. Daniszewska 2, 03-230 Warszawa, Poland
mobile_friendly +48 509 300 306
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline robert.wojcik@wittur.com

Sales Department - Dział Sprzedaży

Departament sprzedaży
Country Sales Manager WEA: Jarosław Oswald
phone +48 600 935 900
mail_outline jaroslaw.oswald@wittur.com
Sales office:
place ul. Daniszewska 2, 03-230 Warszawa, Poland
mobile_friendly +48 600 935 900
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline info.pl@wittur.com
Area Sales Manager – Poland/Reg 1:
Łukasz Demczuk
Area Sales Manager – Poland/Reg 1:
mobile_friendly +48 519 318 010
mail_outline lukasz.demczuk@wittur.com
Area Sales Manager – Poland/Reg 2:
Wojciech Kinsner
mobile_friendly +48 606 299 897
mail_outline wojciech.kinsner@wittur.com
Area Sales Manager – Poland Lithuania, Latvia, Kaliningrad Enclave /Reg 3:
Andrzej Chomiuk
mobile_friendly +48 606 825 690
mail_outline andrzej.chomiuk@wittur.com
Area Sales Manager – Slovakia /Reg 4:
Miroslav Kubinec
mobile_friendly +421 911 726 084
mail_outline miroslav.kubinec@wittur.com
Area Sales Manager – Hungary/Reg 5:
Andras Pacza
mobile_friendly +36 307 886 805
mail_outline andras.pacza@wittur.com
Area Sales Manager – Romania, Moldova, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, Serbia, Montenegro, Kosovo, Albania, North Macedonia /Reg 6:
Alexandru Davidescu
mobile_friendly +40 735 318 153
mail_outline alexandru.davidescu@wittur.com

Front Office

Barbara Deneka
mail_outline barbara.deneka@wittur.com
Urszula Zawicka
mail_outline urszula.zawicka@wittur.com
Karolina Gofryk
(Marketing & Communication)
mail_outline karolina.gofryk@wittur.com
Edyta Szczepaniak-Partyka
(Office administration)
mail_outline edyta.szczepaniak@wittur.com

Application Engineering Team

Application Engineering Manager:
Piotr Mieleń
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline piotr.mielen@wittur.com
Application Engineer:
Mirosław Jamka
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline miroslaw.jamka@wittur.com
Sales Support Engineer:
Michał Brojek
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline michal.brojek@wittur.com
Sales Support Engineer:
Grzegorz Misiak
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline grzegorz.misiak@wittur.com

Supply Chain Team

place Wittur Sp. z o.o.
Daniszewska 2, 03-230 Warszawa, Poland

phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
Supply Chain Manager:
Paweł Witowski
mobile_friendly +48 506 816 242
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline pawel.witowski@wittur.com
Supply Chain:
Lidia Antoniak
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline lidia.antoniak@wittur.com
Supply Chain:
Magdalena Kawecka
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline magdalena.kawecka@wittur.com
Warehouse:
Dariusz Jagiełło
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline dariusz.jagiello@wittur.com
Warehouse:
Piotr Zyśk
phone +48 22 853 89 50
print +48 22 853 89 51
mail_outline piotr.zysk@wittur.com

Customer Service - Obsługa Klienta

Hot line for control system / Zdalna pomoc techniczna

mobile_friendly +48 517 14 88 83
phone +48 22 853 89 50

Please send your claim on form (to be downloaded from www.wittur.com, Download area) /
Reklamacje prosimy zgłaszać przesyłając wypełniony formularz zgłoszenia reklamacji ( do pobrania ze strony www.wittur.com, obszar Download)

Purchasing Orders / Zamówienia
Please send your purchasing orders to /
Zamówienia prosimy kierować poprzez:

e-mail: orders-wea@wittur.com
Fax: +48 22 853 89 51

Claims / Zgłaszanie reklamacji
mail_outline customerservice.pl@wittur.com

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

Możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb.

arrow_upward