Wittur Polska Wittur Polska

Dźwig osobowy MRL W Line

Rozwiązanie MRL W-Line, firmy Wittur jest nowej generacji dźwig elektryczny bez maszynowni, który jest idealnym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, komercyjnych opartym na nowatorskiej konstrukcji modułowej. MRL W-Line został zaprojektowany specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni i zużycie energii.

Dźwig osobowy MRL W Line - Opis dźwigu

Nowy system bez maszynowni

Rozwiązanie MRL W-Line, firmy Wittur jest nowej generacji dźwig elektryczny bez maszynowni, który jest idealnym rozwiązaniem dla budynków mieszkalnych, komercyjnych opartym na nowatorskiej konstrukcji modułowej. MRL W-Line został zaprojektowany specjalnie, aby umożliwić optymalne wykorzystanie przestrzeni i zużycie energii w budynkach z maksymalnie 15 przystankami i wysokości podnoszenia do 50 m, przy maksymalnym udźwigu 1000 kg i maksymalnej prędkości znamionowej 1,6 m/s.

Cicha i wygodna jazda

Dzięki kombinacji wysoce sprawnych mechanicznych i elektrycznych komponentów (jak napęd bezreduktorowy), izolacji elementów wibrujących, jazdy kontrolowanej falownikiem częstotliwości, zrównoważonego układu linowego i małemu tarciu prowadników, możliwe było uzyskanie wysokiego komfortu jazdy i niskiego poziomu hałasu zgodnie z VDI 2566-2. Opcjonalny „Comfort Kit”, bloki tłumiące wykonane z plecionego uzwojenia ze stali nierdzewnej, oferują redukcję do 15% poziomu wibracji napędu, dając zwiększony komfort jazdy, zapobiegając przenoszeniu się wibracji podczas jazdy na budynek. Poziom hałasu odczuwany przez pasażerów w kabinie jest ograniczony do 50 dBA.

Niskie koszty konserwacji

MRL W-Line wymaga minimalnej konserwacji dzięki wysokiej jakości produktu oraz prostocie konstrukcji. Poza uniknięciem niskich kosztów, pozwala na bezpieczny montaż i bezpieczeństwo konserwatorów. Produkt Wittur: MRL W-Line składa się z komponentów produkowanych przez Wittur w oparciu o najwyższe standardy jakości, niezawodności i bezpieczeństwa.

Zmniejszone zużycie energii

MRL W-Line oferuje niskie zużycie energii dzięki jego efektywnej konstrukcji ECO. Został nagrodzony klasą "A" godnie z Normą VDI 4707. Zarówno w silniku maszyny bezreduktorowej jak i silniku drzwi kabinowych zastosowano najnowocześniejszą technologię magnesów trwałych. Gwarantuje to zmniejszone zużycie energii w czasie pracy dźwigu oraz "tryb uśpienia" (na życzenie) obniżający zużycie energii do "0" Wat, w momencie gdy dźwig nie jest używany.
Dźwig osobowy HHL W Line
Więcej Prosty, bezpieczny i komfortowy przeznaczony dla budynków mieszkalnych i małych biurowców.
Dźwig osobowy MRM W Line
Więcej Dźwig bez maszynowni z możliwością zaniżonych stref bezpieczeństwa.
Wittur
Wittur Sp. z.o.o.
Żerań Park II, Hala B
Ul. Annopol 4A
03-236 Warszawa
tel: +48 22 853 89 50
fax: +48 22 853 89 51
Sales Manager
Jarosław Oswald
tel.+48-22-853 89 50 wew. 104
tel. kom.+48 600 935 900
fax.+48 22 853 89 51
e-mail: jaroslaw.oswald@wittur.com
www.wittur.com - strona Wittur Polska
projekt i wykonanie: webmania.pl